Lotosterapia

Predstavujeme Vám Lotosterapiu, kombináciu liečivej energie s liečivými vibráciami minerálov. Minerály sú ozajstným pokladom a darom zeme. Zatiaľ málo ľudí vie skutočne oceniť ich prínos pre ľudstvo. Aj, keď si to neuvedomujeme, sme nimi obklopení. Minerály sú potrebné a životne dôležité pre ľudské telo. Ako v minulosti, tak aj dnes ľudstvo s obľubou využíva po celom svete minerálne pramene s cieľom liečiť rôzne zdravotné problémy. Známe sú liečivé a relaxačné účinky minerálov z Mŕtveho mora, ktoré pomáhajú pri dýchacích, kožných ako aj reumatických problémoch. Používajú sa v mnohých prípravkoch a liečivách, bez ktorých si náš život už nevieme ani predstaviť. Sú stavebnými prvkami kostí a zubov, riadia rovnováhu v tele, činnosť srdca, žliaz i zažívacieho systému. Regulujú látkovú premenu, sú nevyhnutné pre optimálne funkcie nervov a svalov. V domácnosti ich bežne a denne používame, sú súčasťou našej kozmetiky, ale aj čistiacich prostriedkov. Používajú sa prakticky v každej oblasti od stavebníctva až po elektropriemysel.

Prvotná myšlienka na spoznanie a využitie voľnej energie prišla v roku 2005 po návšteve Egypta, kde v minulosti energiu využívali na osvetlenie chrámov. V Denderskom chráme je možné vidieť vyobrazenie žiarovky vytesané v stene chrámu.

Nápad kombinovať minerály s liečivou energiou prišiel po objavený technológie využitia voľnej energie. Energiu, ktorú poznáme pod rôznymi menami ako liečivá energia, Ki, Tchi, prána, sme prepojili s vybranými minerálmi a vznikla minerálna terapia, ktorú sme pomenovali Lotosterapia. Na vytvorenie Lotosterapie sme použili dlhoročné poznatky o vlastnostiach minerálov a pôsobenie liečivej energie na organizmus. Nasledovali roky testovania a výskumu pôsobenia, pridávali sme ďalšie minerály, zdokonalili ich vzájomné prepojenie, pridali ochranné prvky a vyskúšali sme stovky minerálov, tisícky kombinácií. Na maximálne využitie vlastností minerálov je dôležitá ich správna kombinácia s ohľadom na ich optimálny pomer. V súčasnosti v Lotosterapiach používame približne 100 druhov minerálov z celého sveta. Od základných, bežne dostupných v obchodoch cez drahokamy používané v šperkoch až po minerály, ktoré poznajú len zberatelia. Nastavili sme terapiu tak, aby sa prispôsobila zdravotným potrebám jednotlivca, pomáhala tam, kde to človek najviac potrebuje. Pri vytváraní Lotosterapie pracujeme s najdokonalejšími technológiami. Tak vznikla unikátna terapia, zdroj večnej energie a vitality.

Výsledkom je účinná, čisto prírodná terapia so širokým spektrom pôsobenia na telo, dušu a psychiku. Terapiu môžu používať, deti, dospelý, dôchodci, športovci, zdravý, chorý. Zvieratá terapiu sami vyhľadávajú pre energiu, ktorú im prináša. Terapia nepotrebuje žiadnu údržbu, čistenie a nabíjanie. Energia, ako aj účinky Lotosterapie sú merateľné. Záruka na pôsobenie Lotosterapie je 30rokov. Lotosterapia pomáha od jednoduchých zdravotných problémoch až po tie najťažšie, ťažko liečiteľné.

Lotosterapia aktivuje vzájomné prepojenie a zosilnenie komunikácie medzi jednotlivými bunkami, ich revitalizáciu a obnovenie funkčnosti. Správna kombinácia prírodných minerálov zosilnená liečivou energiou má širokospektrálne vibrácie, ktoré prenikajú celým telom, všetkými bunkami. Táto energia pôsobí okamžite a intenzívne na celý organizmus, psychiku, emócie. Pocitovo je príjemná, mierne zohrieva telo, ľahšie sa dýcha, prichádza uvoľnenie, ktoré môže prejsť do spánku. Po zobudení sa človek cíti ako, keby spal celú noc.

Dokonalosť terapie spočíva v tom, že nájde v tele zdravotný problém, ktorý začne riešiť, uvoľňuje bloky, dodáva energiu, posilňuje imunitný systém, krvný obeh a zároveň očisťuje organizmus od škodlivých látok, detoxikuje, regeneruje, opravuje poškodené bunky, uvoľňuje bolesť, stres, napätie fyzické aj psychické, a to všetko vo veľmi krátkom čase. Skracuje čas liečenia pri chorobách a úrazoch o 40 až 70 % oproti bežným spôsobom liečenia. Účinné pomáha pri kombinácií fyzického a psychického stresu – syndróme vyhorenia, dokáže mu predchádzať a rieši už vzniknuté stavy.

Lotosterapia u zdravých ľudí pôsobí na očistenie a regeneráciu buniek, omladenie, dodáva energiu, vitalitu, výkonnosť, harmonizuje jednotlivé funkcie vnútorných orgánov. Posilňuje organizmus, celkovú odolnosť, odstraňuje dôsledky pracovného vypätia a stresu, problémy so spánkom.

Lotosterapia je vhodná na domáce použitie ako aj pre spoločnosti zaoberajúce sa regeneráciou a starostlivosťou o telo. Centrá zdravia, kúpele, rehabilitačné a liečebné zariadenia, wellness, hotely, športové kluby, posilňovne, fitnes štúdia, detoxikačné, masérske a terapeutické zariadenia. Oceniť ju vedia aj firmy, ktoré majú záujem o zvýšenie pracovnej výkonnosti a efektivity.

Július a Vladimíra Lotocentrum – Lotosminerály